Jak objednat krabičky

Návod jak vybrat ten správný předplatný program. Je to jednoduché.

Pro správné hubnutí je potřeba znát svůj kalorický příjem. K tomuto slouží vzorec. Podle kterého si příjem spočítáte. Je potřeba vědět, že vzorců pro výpočet je velké množství, jen si vybrat.


Podle Vašeho BMR si najděte ten nevýhodnější program podle svých možností. Prozatím nabízíme programy 1800 a 1500 Kcal. Pokud nenajdete ten, který Vám vyhovuje, napište nám, ať víme, čeho nám nejvíce chybí.


Nyní znáte BMR, program a víte na jak dlouho, můžete si stravu objednat. Prosím napište nám do poznámky cokoliv, co bychom měli vědět. Adresu, kam budeme jezdit s krabičkami, telefonní číslo a další. Součástí krabiček bude také dotazník, který nám pomůže při hubnutí.

Vzorce, jak si spočítat správné BMR:

Pro ženy: 10 x W + 6,25 x S - 5 x A - 161 = Kcal/den      ------      Pro muže: 10 x W + 6,25 x S - 5 x A + 5 = Kcal/den.

Čísl: W = hmotnost (kg), S = výška (cm), A = věk (roky)

Nyní máte číslo, které vynásobíte koeficientem podle své aktivity:

Sedavý životní styl - 1,2 / Velmi lehká práce - 1,3 / Rekreační sport - 1,5 / Středně náročná práce - 1,6 / Těžká práce - 1,8

Výsledné číslo je Vaše BMR, tedy kolik Kcal za den máte sníst, aby Vaše Tělo prospívalo, fungovalo a bylo vyživené.

Chcete si nechat BMR spočítat?

Jak to funguje po objednávce

Protože jsou pokrmy připravovaná z čerstvých a speciálních potravin, které nikde jen tak v Jednotě nekoupíme, je potřeba si krabičky objednat alespoň 2 dny dopředu na minimálně 2 týdny. Individuálně se můžeme dohodnout na týdenní zkoušce. Nezapomeňte si rovnou objednat i vlastní odběr nebo dopravné, podle oblastí, kam budeme krabičky vozit. 

Upřednostňujeme platbu v hotovosti, ale také můžete samozřejmě modernějšími metodami. Převodem z banky, mobilem, platební kartou prozatím pouze v restauraci a připravujeme i platební kartou přes PayPal.

Máte 2 možnosti, jak získat své krabičky. 1.) Vyzvednete si je každý den v Moravanech u Holic.

2.) Přivezeme Vám je na dohodnuté místo. Cena rozvozu je zatím dotovaná z naší strany a to: že platíte  Kč za adresu na den. Takže pokud jste manželé nebo kamarádky a máte 2 krabičky je to 8 Kč na den :-)

Nyní jezdíme v okolí Moravan. Slepotice, Moravanský, Bělešovice, Dašice, Sezemice, Roveň, Turov, Trusnov, Uhersko, Jaroslav, Jelení, Holice, Ředice. Časem budeme místa přidávat, pište, pokud máte zájem i o jiné lokality.

Dotazy k objednávkám, platbám, programům a rozvozům.