Svatomartinské husy

12. - 15. 11. 2020

Nenechte si ujít pečené husičky i přes situaci, která nám všem nastala.

Stejně jako vloni Vám upečeme husy, k nim uvaříme bramborový, karlovarský a houskový knedlík a přidáme jak červené brusinkové a bílé sladké zelí. Začínáme ve čtvrtek 12. 11. a končíme v neděli 15. 11. Objednávky doporučujeme udělat co nejdříve cca do 8. 11., pak bude e-shop uzavřený, abychom vše mohli připravit k Vaší spokojenosti.

Menu jsme sestavili tak, aby se dalo bezpečně převézt na místo, kde si na něm pochutnáte, protože si myslím, že restaurace nám vláda ještě neotevře. Proto jsem se rozhodla, udělat Vám radost a objednané husy si u nás můžete vyzvednout na určený čas nebo Vám ji dovezeme. U rozvozu však pozor na naše omezené kapacity ve stejnou dobu. Prostě kdo dřív objedná, bude mít.

Husí kaldoun
Husí kaldoun

Skladby našich Svatomartinských menu, kde máte započítané i ceny krabiček, které nevytečou a vydrží jakoukoliv manipulaci. U velkých menu pro dva navíc získáváte slevu, takže se vyplatí si objednat menu pro dva než objednávat porce po jednom. Velikost hus je 4,4 kg, takže jedna porce váží 1,1 kg a to už se vyplatí. :-)

1.) SOBOTNÍ FULL HUSA PRO DVA S VÍNEM - husí kaldoun, konfitovaná husa s červeným i bílým zelím a třech druhů knedlíků, sladké Martinské rohlíčky s tvarohem, povidly a mákem a k tomu dle výběru Svatomartinské mladé víno.

2.) SOBOTNÍ FULL HUSA PRO DVA BEZ VÍNA - husí kaldoun, konfitovaná husa s červeným i bílým zelím a třech druhů knedlíků, sladké Martinské rohlíčky s tvarohem, povidly a mákem.

Jak objednat?

Martinské rohlíčky
Martinské rohlíčky

Vyberte si porci husy s datumem, kdy si budete chtít na huse pochutnat, přidejte polévku, rohlíčky nebo víno, přidejte dopravu, pokud chcete dovézt husičku na adresu a do zprávy nám napište na kolikátou hodinu si přejete sváteční pokrm dovézt. Pokud chcete vlastní dopravu, stačí také napsat do poznámky. My budeme všechny objednávky obvolávat zpátky a zadávat do rezervačního systému, aby se dostalo dle našich možností na všechny z Vás. Poté budeme i potvrzovat přes email.


Tady objednávejte