Zajímavosti a novinky

Co se u nás děje..

Vzhledem k předpovědi počasí a vypsání podmínek pro otevření zahrádek, prozatím jako restaurace vyčkáme, až jak se situace bude vyvíjet, aby nás za týden zase nezavřeli. Připravujeme pro Vás akci, kde si všichni dáte do nosu to, co jste tady měli vždycky rádi a samozřejmě pár novinek, co potěší a překvapí. Sledujte naše stránky :-)

Už jste si někteří možná všimli, že intenzivně pracujeme na stravovacích programech při kterých se hubne, dostává jak do psychické, tak zdravotní kondice. Každý den sem přidáváme Předplatné programy, návody, jídelníčky, atd. Už nyní můžete začít objednávat.

Tento rok byl pro všechny tak nějak "jiný". Pomalu končí a zanedlouho se s námi rozloučí a my s ním. Nejspíš to nebudou bujaré silvestrovské oslavy jako každý rok, ale i tak si je snažte užít v kruhu rodinném. Není nic krásnějšího než být se svou rodinou a časem zavzpomínat, jaký to tenkrát byl Covid Silvestr.

Zítřejší čertovské okénko pro Vás a Vaše děti otvíráme od 14:00.Přijďte na svařáček, Lavazza kávu se smaženým banánem přelitým vaječným koňakem nebo kuřecího mini-burgera.Obědové okénko funguje stále stejně od 11:00 s rozvozem po okolí. Těšit se můžete na pořádnou kulajdu, Vašeho oblíbence kotletu s čedarovými bramborami, špagetami se špenátem,...

Po dlouhých rozmyslech Vám oznamujeme, že vzhledem k současné situaci, obavám některých zákazníků a trvajícímu nouzovému stavu, otevřeme restauraci skupinám od 10 osob po předchozí rezervaci a domluvě na telefonním čísle 603 40 28 38. Pro jednotlivce a menší skupinky fungujeme přes okénko a rozvážíme pokrmy v okolí Moravan jako doposud.

Jedna výzva pro všechny, kdo chce hubnout, žít nebo se stravovat zdravě. Očistit tělo, zrychlit metabolismus nebo se třeba věnovat koníčkům?

Už nějakou dobu jsme přemýšleli jak to udělat, abychom Vám přivezli jídlo, které i hezky vypadá v krabičce. Trápily nás krabičky z polystyrénu. Třeba že, když jsme do nich dali více omáčky, všechno to v autě vyteklo tou dírkou na zobáček. Polévkové krabičky, zase rády praskají, když je dáte na sebe, takže se polévka místo na talíři objevila třeba...

Nenechte si ujít pečené husičky i přes situaci, která nám všem nastala. Stejně jako vloni Vám upečeme husy, k nim uvaříme bramborový, karlovarský a houskový knedlík a přidáme jak červené brusinkové a bílé sladké zelí. Začínáme ve čtvrtek 12. 11. a končíme v neděli 15. 11. Objednávky doporučujeme udělat co nejdříve cca do 8. 11., pak bude e-shop...

Od dalšího nařízení vlády ze dne 14. 10. 2020 k Vám zase zajedeme s oblíbenými pokrmy. Zatím celý proces ještě ladíme, ale i tak můžete volat, SMSkovat a objednávat na našem online shopu. OBCHOD ZDE

Pomalu se blíží měsíce vánočních a firemních večírků. I my Vám chceme nabídnout krásný prostor pro uspořádání těchto krásných a náročných setkání.