Zajímavosti a novinky

Co se u nás děje..

Rozhodli jste se pro společný den, kdy si řeknete své společné "ANO"?Nevíte kde si uspořádat tu nejlepší oslavu, která vaše ano ještě zpečetí?Chcete mít "full servis" v krásném, čistém a moderním prostředí?

Jak už někteří víte, klasický provoz restaurace jsme ukončili pro další nařízení a nastalou situaci ohledně covid.

Tato krásná restaurace s veškerým vybavením pro provoz je k pronajmutí. Více info se dozvíte na obci Moravany.

Prohlášení vůči opatření, které nás čeká od 22. 11. 2021.

Co víc dodat? I lokomotivě občas dojde uhlí - šťáva.. Tak je to i s námi. Děkujeme za pochopení a důvěru.

Vzhledem k předpovědi počasí a vypsání podmínek pro otevření zahrádek, prozatím jako restaurace vyčkáme, až jak se situace bude vyvíjet, aby nás za týden zase nezavřeli. Připravujeme pro Vás akci, kde si všichni dáte do nosu to, co jste tady měli vždycky rádi a samozřejmě pár novinek, co potěší a překvapí. Sledujte naše stránky :-)

Už jste si někteří možná všimli, že intenzivně pracujeme na stravovacích programech při kterých se hubne, dostává jak do psychické, tak zdravotní kondice. Každý den sem přidáváme Předplatné programy, návody, jídelníčky, atd. Už nyní můžete začít objednávat.

Tento rok byl pro všechny tak nějak "jiný". Pomalu končí a zanedlouho se s námi rozloučí a my s ním. Nejspíš to nebudou bujaré silvestrovské oslavy jako každý rok, ale i tak si je snažte užít v kruhu rodinném. Není nic krásnějšího než být se svou rodinou a časem zavzpomínat, jaký to tenkrát byl Covid Silvestr.

Zítřejší čertovské okénko pro Vás a Vaše děti otvíráme od 14:00.Přijďte na svařáček, Lavazza kávu se smaženým banánem přelitým vaječným koňakem nebo kuřecího mini-burgera.Obědové okénko funguje stále stejně od 11:00 s rozvozem po okolí. Těšit se můžete na pořádnou kulajdu, Vašeho oblíbence kotletu s čedarovými bramborami, špagetami se špenátem,...